رودیکو
خانه / آمپر متر / آمپرمتر تابلویی ac | تولید کنندگان آن

آمپرمتر تابلویی ac | تولید کنندگان آن

آمپرمتر تابلویی ac از جمله وسایل کاربردی در زمینه اندازه گیری الکتریکی می باشد. این نوع از آمپرمتر را می توانید از فروشگاه های مختلف سطح شهر خریداری کنید و در کارهای گوناگون که نیاز به اندازه گیری دقیق دارد، مورد استفاده قرار دهید. این فروشگاه ها را در بیشتر شهرها می توان به راحتی پیدا نمود و آن چه را که مورد نیاز است، تهیه کرد و از آن کار گرفت.

آمپر متر های تابلویی ای سی در دو نوع دیجیتال و آنالوگ تولید می شوند. نوع دیجیتالی که طبعاً کارایی بالایی دارد و همچنین می توان با آن به راحتی کار کرد. از دیگر مشخصات این نوع از آمپر مترها این است که این دستگاه ها بسیار دقیق هستند.

در سوی دیگر، آمپر مترهای آنالوگ چندان دقیق نمی باشند و در عین حال کار کردن با آنان به اندازه دستگاه های دیجیتالی راحت نیست. دستگاهی دیجیتالی بصورت واضح عدد را روی صفحه به صورت درشت نمایش می دهد. در حالی که دستگاه های آنالوگ به وسیله عقربه کار می کنند که همین مسئله باعث می شود تا در خصوص خواندن اعداد با مشکلاتی روبرو شد.

آمپرمتر تابلویی ac | تولید کنندگان آن

فروش انواع ماژول ولت متر ac

فروش انواع ماژول ولت متر acفروش انواع مازول ولت متر و ماژول آمپرمتر ac از فروشگاه هایی که در کار خرید و فروش لوازم اندازه گیری الکتریکی می باشند امکان پذیر می باشد. شما می توانید این نوع از لوازم را از این فروشگاه ها خریداری و مورد استفاده قرار دهید. در این زمینه بهتر است به فروشگاه هایی سر بزنید که قابل اعتماد باشند و از سوی دیگر کالای شان را نیز تضمین کنند.

در کنار این، شرکت های گوناگون نمایندگی های مختلفی دارند که برخی از آن ها در قالب فروشگاه ها فعالیت می کنند. این نمایندگی ها نیز انواع ماژول ولت متر ای دسی را به فرش می رسانند.

پخش مستقیم انواع آمپرمتر در بازار

پخش مستقیم انواع آمپرمتر در بازارپخش مستقیم انواع آمپرمتر در بازار از طرف کارخانه های تولید و همچنین شرکت هایی صورت می گیرد که در کار واردات این نوع از دستگاه ها می باشند. این شرکت ها انواع گوناگونی را با مدل های متفاوت به بازار عرضه می دارند.

در کنار این، نمایندگی های این شرکت ها نیز به نوبه خود پخش مستقیم انواع آمپرمتر دیجیتال، آمپرمتر پنلی و … را انجام می دهند. این نمایندگی های محصولات شان را به فروشگاه ها و کسانی که به صورت تکی می خرند، به فروش می رسانند و در دسترس شان قرار می دهند. در کل می توان آمپرمتر های دیجیتالی را در کارهای و پروژه های متفاوت مورد استفاده قرار داد.

بازار فروش ولتمتر – آمپرمتر دیجیتال پنلی

بازار فروش ولتمتر - آمپرمتر دیجیتال پنلیاستفاده از دستگاه های اندازه گیری از سوی دانشجویان و مهندسان برق، باعث شده تا بازار فروش ولتمتر – آمپرمتر دیجیتال پنلی خوب باشد. این نوع از دستگاه ها که برای اندازه گیری الکتریکی ساخته شدند، کارایی بالایی دارند.

شما می توانید در بازار آمپرمتر دیجیتال dc، آمپرمتر ac رو پانلی دیجیتال 50 آمپر و ماژول ولت متر ac را خریداری کنید و از آن بیشتری استفاده را بنمایید. فروش این نوع دستگاه ها از طریق وب سایت ها متعدد اینترنتی هم امکان پذیر می باشد و این وب سایت ها در انواع مختلف، این آمپرمترها را به فروش می رسانند.

مشخصات فنی میلی آمپرمتر پنلی

مشخصات فنی میلی آمپرمتر پنلیمیلی آمپرمتر پنلی، انواع مختلفی را دارا می باشند. این نوع دستگاه های اندازه گیری به صورت آنالوگ و دیجیتال در بازار موجود می باشد. در نوع دیجیتال می توان مشخصات فنی آن را این گونه بیان کرد:

  • صفح نمایش گر ال ای دی دارد با نور درخشانی دارد.
  • توانایی خواندن و نمایش دستکم 1 میلی آمپر تا 999 میلی آمپر را دارد.
  • قادر به اندازه گیری ولتاژ مستقیم میان 4 و 20 ولت است.
  • دارای یک فرم یا قاب پلاستیکی با ابعاد مختلف است.
  • برای نصب آن به پنل دو زائده فشاری مخصوص وجود دارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

پاسخی بگذارید