رودیکو
خانه / پنل ال ای دی / بازار عمده فروشی پنل ال ای دی روشنایی

بازار عمده فروشی پنل ال ای دی روشنایی

پنل ال ای دی از تجهیزات روشنایی بخش بسیار جدید و مدرنی است که مورد توجه و استفاده توسط معماران داخلی ساختمان قرار گرفته و تغییراتی شگرف را در دکوراسیون های امروزی به وجود آورده است. امروزه در بازار عمده فروشی، نمونه های متنوعی از پنل ال ای دی روشنایی مشاهده شده که در رنگ، مدل و اندازه های متعددی قابل ارائه می باشند.

بازار عمده فروشی پنل ال ای دی روشنایی

پنل ال ای دی روشنایی چیست؟

پنل ال ای دی روشنایی چیست؟		پنل ال ای دی روشنایی به تجهیزات روشنایی بخشی اشاره دارد که روی سقف و دیوار قابل نصب بوده و با استفاده از لامپ های کوچکی که درون آن تعبیه شده است؛ قادر به روشن کردن طیف گسترده ای از یک فضا با پرتو نورهای رنگی خود می باشد.
در واقع پنل های روشنایی را می توان به عنوان یک محصول جایگزین برای چراغ های معمولی معرفی کرد که هم وجهه و نمای شیک تری را به دنبال داشته و هم فضا را به طرز زیباتر و کامل تری نوردهی می کند.
همچنین برای پنل های مورد نظر که از تجهیزات روشنایی بسیار مدرن به شمار آمده و گزینه ای عالی برای فضاهای امروزی محسوب می شود؛ می توان چنین ویژگی های شاخص و بسیار خوبی را نیز عنوان کرد:

 • پنل های ال ای دی قادر به تشکیل نور قوی تری می باشند.
 • طیف رنگی موجود در این پنل ها بسیار متنوع بوده و می توان پنل ال ای دی قرمز، آبی، سبز و … را شاهد بود.
 • این پنل های خاص، از طراحی های متفاوتی نیز بهره برده اند.
 • قابلیت سازگاری با انواع نرم افزار جهت اجرای کارکرد لازم را دارند.
 • به صورت پیوسته کار کرده و عمر و کارکردی طولانی را از خود بروز می دهند.
 • ابعاد و سایزهای مختلفی نیز در هر یک از پنل ها به چشم می خورد.

انواع مدل های پنل ال ای دی روشنایی روکار و توکار

انواع مدل های پنل ال ای دی روشنایی روکار و توکار	پنل از نسل جدید ال ای دی روشنایی به شمار آمده و مجهز به کم مصرف ترین و با دوام ترین لامپ های مصرفی می باشد.
قطعات اجرا شده در انواع پنل ال ای دی نیز از نوع بهترین بوده و به طور کلی یک محصول عالی را به نمایش گذاشته اند.
در این بخش قصد داریم تا انواع مدل های پنل ای ال دی روشنایی را برشمرده و خصوصیات یا مزایای آن ها را نیز ذکر نماییم که در گزینه های زیر به آن ها اشاره شده است:

 • پنل ال ای دی روشنایی روکار: این پنل روی انواعی از سقف های اصلی و کاذب قابلیت اجرا را دارا بوده و شامل پنل هایی با طرح لوزی، مربع، مستطیل و دایره می باشد که هر یک در جایگاه خود بسیار نمای چشمگیری داشته و فضایی لوکس را با پرتو نور کافی خود به وجود می آورند.
 • پنل ال ای دی روشنایی توکار: این پنل ها را به صورت مخفی در حاشیه سقف ها یا دیوارها جایگذاری می کنند؛ به گونه ای که فقط نور آن ها قابل مشاهده می باشد؛ البته نوع دیگری از پنل های توکار هستند که محل نصب آن ها مخفی و پوشیده بوده و خود پنل فقط پیداست که در این حالت نیز جلوه‌ی مناسبی را به همراه خواهد داشت.

قابل ذکر است که هر یک از پنل های مربوطه که در دکوراسیون های داخلی امروزه نقش و اهمیتی بسزا را پیدا کرده اند؛ از تعداد وات یا قدرت نوردهی مختلفی بهره برده اند که با توجه به افزایش وات آن ها، پرتو بخشی بیشتری را نیز از خود بروز خواهند داد.
برای مثال پنل های ال ای دی 9 وات یا 12 وات پرتو کمتری داشته و بنابراین برای محیط های کوچک تر مناسب به نظر می رسند.
یا پنل های ال ای دی 24 وات و 48 وات از قدرت نوردهی خیلی بیشتری برخوردار بوده و می توان آن ها را برای فضاهای بزرگ تر به کار برد.

میزان کارایی پنل های ال ای دی روشنایی

میزان کارایی پنل های ال ای دی روشناییمیزان کارایی پنل های ال ای دی روشنایی از بسیاری از تجهیزات روشنایی بخش دیگر، خیلی بیشتر بوده و این ابزار تبدیل به یکی از گزینه های عالی برای نورپردازی هم برای فضای داخلی و هم برای فضای خارجی در عصر مدرن شده اند.
پنل های موردنظر از کیفیت نور بسیار بالایی بهره برده و از هر جهت انعطاف پذیری بهتری را نسبت به سایر تجهیزات ال ای دی از خود بروز داده اند.
در واقع علاوه بر وجهه شیک و خاص این پنل ها، کم هزینه بودن و مقرون به صرفه بودن این محصول از نظر مصرف برق، عامل دیگری بوده بر افزایش تقاضا به سمت این محصول.

همچنین باید گفت در محیط های وسیع و بزرگ که لامپ های ال ای دی از عهده نورپردازی کافی بر نمی آیند؛ پنل های ال ای دی به عنوان بهترین گزینه محسوب شده و به طور کلی می توان گفت که پنل های فوق قابل استفاده در چنین محیط هایی می باشند:

 1. پنل ال ای دی مورد استفاده در هتل ها
 2. پنل ال ای دی مورد کابرد در بیمارستان ها
 3. مراکز تجاری
 4. مراکز خرید
 5. بانک ها
 6. رستوران ها
 7. تالارهای پذیرایی

عمده فروشی پنل ال ای دی روشنایی

عمده فروشی پنل ال ای دی روشناییاستفاده از پنل های ال ای دی روشنایی باعث شده تا هزینه های زیاد و بیجایی که برای پرداخت هزینه برق پرداخت می شد؛ از دوش افراد برداشته شده و در نتیجه تجهیزاتی جدید، زیبا و کم هزینه جایگزین همه‌ی ابزارآلات قدیمی دیگر شوند.
پنل های فوق نه تنها هزینه مصرفی برق را به شدت کاهش داده و هزینه تعمیر و نگهداری را از نیز به حداقل می رسانند؛ بلکه نور بسیار زیادی را برای انواع فضاها تامین کرده و دید راحتی را در دسترس عموم مردم قرار می دهند.
با پرتو ناشی از پنل های ال ای دی، درخشش هر محیط و فضایی در شب چند برابر گشته و در نتیجه زیبایی موجود در آن ها نیز افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

پس از هر جهت که بخواهیم به پنل های ال ای دی روشنایی نگاه کنیم؛ می بینیم که با تجهیزاتی فوق العاده مفید و کاربردی روبرو هستیم.
تجهیزاتی که از منظر زیبایی و کاربردی در حد کمال قرار داشته و نیاز مصرف کنندگان امروزی را به طور کامل تامین و برآورده خواهند کرد.

در هر حال باید عنوان داشت که اهمیت بالای محصولات فوق باعث افزایش عرضه آن از سوی مراکزی همچون مرکز عمده فروشی پنل ال ای دی شده و دسترسی به پنل هایی با این مشخصات را برای همه سهل و آسان نموده است:

 • پنل ال ای دی روشنایی در تنوعی از برترین برندها
 • پنل ال ای دی روشنایی با قاب های بادوام و بسیار شیک
 • پنل ال ای دی با رده انرژی بسیار خوب
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

پاسخی بگذارید