فروش دستگاه اندازه گیری الکترونیکی
خانه / فانکشن ژنراتور / تولید کننده دستگاه فانکشن ژنراتور

تولید کننده دستگاه فانکشن ژنراتور

دستگاه فانکشن ژنراتور نوعی دستگاه و وسیله جهت سنجش و اندازه گیری شکل موج های مختلف در تست تجهیزات و وسایل الکترونیکی می باشد. این دستگاه قابلیت ثبت انواع شکل موج ها را در انواع مربعی، مثلثی و سینوسی دارد. این دستگاه از جمله مهمترین دستگاه های الکترونیکی محسوب می شود که در دو نوع آنالوگ و دیجیتال در بازار موجود می باشد. بر همین اساس قیمت انواع فانکشن ژنراتور با یکدیگر متفاوت می باشد. از جمله نمونه های این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • فانکشن ژنراتور دستی 
  • فانکشن ژنراتور جیبی 
  • سیگنال ژنراتور اندروید 

قیمت هر کدام از این تجهیزات با یکدیگر متفاوت است و از آن جا که توسط شرکت های مختلف تولید می شود قیمت گذاری آن نیز متنوع است.

تولید کننده دستگاه فانکشن ژنراتور

تولید فانکشن ژنراتور به روش DDS

تولید فانکشن ژنراتور به روش DDSیکی از روش های تولید فانکشن ژنراتور DDS می باشد. این روش بر اساس تولید سیگنال به روش دیجیتال استوار است که دارای قابلیت های خاص خود است. از جمله برخی از این قابلیت ها عبارت است از:

  • تنظیم آسان
  • دقت بالا
  • ثبات فرکانس بسیار بالا
  • تولید امواج هارمونیک بسیار پایین
  • قابلیت تولید موج های مربعی، سینوسی و مثلثی
  • مجهز به فرکانس متر
  • نمایشگر ال سی دی

موارد فوق از جمله برخی مشخصات فنی این دستگاه است که از جمله مزایای آن نیز محسوب می شود. این روش جایگزین ساخت فانکشن ژنراتور های آنالوگ شده است که در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت. این محصول اکنون توسط تولید کنندگان داخلی در کشور نیز تولید شده که قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشد.

نمایندگی فروش انواع فانکشن ژنراتور

نمایندگی فروش انواع فانکشن ژنراتورقیمت سیگنال ژنراتور یا فانکشن ژنراتور را می توان از نمایندگی های فروش آن استعلام نمود. این مراکز عرضه کننده نمونه های مختلف این تجهیزات می باشند. معرفی برند های مختلف این دستگاه به همراه قابلیت های هر کدام از جمله دیگر اطلاعاتی است که از سوی این مراکز به خریداران ارائه می شود. این دستگاه قابل استفاده در مراکز آموزشی و پژوهشی و مراکز پزشکی می باشد که نوع دستگاه قابل استفاده در هر مرکز متفاوت است و لازم است تا نوع مناسب آن خریداری شود. از این رو نمایندگی های فروش می توانند بهترین مرجع برای تهیه این کالا محسوب شوند. این دفاتر فروش در سراسر کشور آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان می باشند. از طریق این مراکز همچنین می توان مراکز فروش فانکشن ژنراتور ارزان را نیز شناسایی نمود. فروش فانکشن ژنراتور دست دوم نیز در بازار های عرضه کننده این تجهیزات صورت می گیرد. 

راهنمای کاربردی قدرت فانکشن ژنراتور

راهنمای کاربردی قدرت فانکشن ژنراتورهمان طور که ذکر شد، فانکشن ژنراتور یکی از تجهیزات مهم سنجش و اندازه گیری شکل موج های مختلف است که در بخش های مختلف دارای کاربرد می باشد. به کمک این دستگاه می توان عیب تجهیزات مختلف را شناسایی نمود و به تعمیر آنها پرداخت. هر کدام از مدل های این دستگاه دارای قدرت و توان خاصی هستند که بر همین اساس دسته بندی می شوند. این اطلاعات را می توان از طریق راهنما های کاربردی آن دریافت نمود. نرم افزار های کامپیوتری نیز وجود دارند که برخی نسخه های آن با سیستم اندروید کار می کنند. 

اموزش تصویری نحوه کار فانکشن ژنراتور

اموزش تصویری نحوه کار فانکشن ژنراتوریکی از راه های کسب اطلاعات لازم در مورد فانکشن ژنراتور، استفاده از نحوه آموزش تصویری می باشد. این آموزش ها نحوه کار و آشنایی با قسمت های مختلف آن را به خوبی نشان می دهند. این دستگاه ها در انواع آنالوگ و دیجیتالی تولید می شوند که هر کدام دارای قابلیت های خاص خود می باشند. در سال های اخیر مدل های دیجیتال این دستگاه جایگزین مدل های آنالوگ آن شده است که سرعت و دقت بالا مهمترین مزیت آن نسبت به نمونه های قبل می باشد. اینترنت و سایت های مختلف آموزشی نحوه کار با این دستگاه را به همراه پخش ویدئو و تصاویر مرتبط به خوبی نمایش می دهند. از این رو برای آشنایی با این دستگاه می توان به این وب سایت ها مراجعه نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 9726712 0912
تلفن ثابت: 28422075 021
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فانکشن ژنراتور تایوانی لوترون

قیمت فانکشن ژنراتور بستگی به فاکتور های مختلفی دارد. مثلا کشور تولید کننده که تایوان …

دیدگاهتان را بنویسید