رودیکو
خانه / آمپرمتر دیجیتال / مولتی متر رومیزی دست دوم ارزان قیمت در مشهد | تولید کننده آن

مولتی متر رومیزی دست دوم ارزان قیمت در مشهد | تولید کننده آن

مولتی متر رومیزی دست دوم معمولا با قیمت ارزان تری از نمونه آکبند آن، در بازار های فروش دستگاه های الکتریکی مشهد عرضه می شود.

مولتی متر یکی از دستگاه های سنجش کمیت های الکتریکی می باشد که با نام های دیگری همچون اهم متر و یا آوومتر نیز شناخته می شود.

این دستگاه به طوری تعبیه شده که چندین دستگاه با کاربرد مختلف را در خود جای داده است و می تواند کمیت های زیادی را اندازه گیری نماید.

به این خاطر است که به این دستگاه مولتی متر و یا اندازه گیر چند حالته می گویند.

مولتی متر رومیزی دست دوم ارزان قیمت در مشهد | تولید کننده آن

انواع مولتی متر

انواع مولتی متر مولتی متر ها مدل های متنوعی را دارا هستند که هر کدام از آن ها مناسب برای کاربرد و محیطی خاص می باشند.

در اینجا انواع این مولتی متر ها را به شما معرفی می کنیم.

 • مولتی متر دیجیتال
 • مولتی متر انبری
 • مولتی متر آنالوگ
 • مولتب متر حرفه ای

مولتی متر های دیجیتال از مدل های جدید مولتی متر ها هستند که کمیت های اندازه گیری شده را

با اعداد و ارقام بر روی صفحه نمایش خود نشان می دهند.

مولتی متر رومیزی دست دوم

مولتی متر رومیزی دست دوم هر کدام از مولتی متر های ذکر شده در بالا، خود دارای مدل های متنوعی با کاربرد های مختلف می باشند.

یکی از مدل های مولتی متر های دیجیتال، مولتی متر رومیزی بوده که از دقت اندازه گیری بالایی بهرمند بوده و بیشتر در آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه ها در بازار های فروش لوازم الکتریکی، به صورت دست دوم با قیمت های مناسب تری عرضه می گردند.

عرضه مولتی متر دیجیتال رومیزی

انواع مولتی متر های دیجیتال تولید شده از جمله مولتی متر رومیزی برای قابلیت ها و کاربرد هایی که دارند به بازار ها عرضه می شوند.

از جمله قابلیت های مولتی متر رومیزی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

 • اندازه گیری میلی آمپر
 • اندازه گیری میکرو آمپر
 • امکان تست خازن
 • اندازه گیری فرکانس
 • امکان تست نمودن دیود
 • انجام تست اتصال
 • امکان تست مقدار دما
 • اندازه گیری ولتاژ
 • اندازه گیری مقاومت
 • اندازه گیری جریان

منبع : بازار قطعات الکترونیک

تولید کننده مولتی متر کلمپی

تولید کننده مولتی متر کلمپیمولتی متر کلمپی را شرکت های مختلفی طراحی و تولید می نمایند. برخی از این تولیدات خارجی هستند و وارد کشور می شوند. از این جمله می توان به مولتی متر زیمنس اشاره کرد. برای این که مولتی متر کلمپی ارزان قیمت پیدا کنید، می توانید به فروشگاه های مختلفی که کارشان در این زمینه می باشید، سربزنید. از این فروشگاه ها همچنین می توان قیمت پراب مولتی متر را نیز جویا شد. 

مولتی متر کلمپی را شرکت های تولید کننده برای اندازه گیری جریان ای سی، دی سی، ولتاژ ای سی و دسی و مقاومت و آزمایش پیوستگی به بازار عرضه می نمایند. هر کدام از مولتی متر کلمپی ها اندازه های مختلفی دارند که مولتی متر کلمپی مدل سی ام 625، دهانه فک آن 30 میلی متر است و موجب می شود در اندازه گیری هایی که موقعیت آن مشکل است، سهولت ایجاد گردد. این نوع از مولتی متر کلمپی صفحه نمایش گر بزرگی را نیز دارا می باشد که 3.5 اینچ است. نور پس زمینه اش هم عالیست. این مدل از دستگاه می تواند یکی از تجهیزات کاربردی و ایده آل برای مهندسین و کاربران به شمار بیاید. 

از جمله مزیت های دیگر این نوع از دستگاه، قدرت تفکیک پذیری بالا، دقت خوب در اندازه گیری می باشد. 

متنوع ترین مولتی متر در ایران

متنوع ترین مولتی متر در ایراندر بازار ایران، شما می توانید انواع مختلفی از مولتی متر را پیدا کنید و مورد استفاده قرار دهید. در کنار مولتی متر ها، امپر متر والو نیز پیدا می شود که یکی از ابزار کاربردی به شمار می رود. 

دستگاه مولتی متر در دو نوع ساخته شده است: آنالوگ و دیجیتالی. دیجیتالی آن صفحه نمایش گر دارد و از دقت بالایی برخوردار است. این نوع از دستگاه، کاملاً جدید می باشد و به نوعی دارند برای پیشرفته تر کردن آن نیز تلاش می نمایند. شاید تا چند سال دیگر دستگاه هایی بسیار پیشرفته از آنی که اکنون در بازار می بینیم وارد گردد. 

مولتی متر به دلیل این که کمیت های مختلفی را اندازی گیری می نماید، از جمله: جریان، مقاومت، ولتاژ و …، به آن آوومتر هم می گویند که در بازار به این نام هم به فروش می رسد. 

همچنین مولتی مترهای دیجیتالی دارای تنوع، انعطاف و قیمت ارزان نسبت به موتلی مترهای آنالوگ دارد. یکی از مدل های مولتی متر، True RMS نام دارد. دقت این دستگاه نیز بالا می باشد. 

دستگاه های مولتی متر را می توانید در بازارهای فروش کالاهایی مانند این پیدا کنید و خریداری نمایید. ولی یک راه بهتر نیز وجود دارد که آن هم اینترنت است. با وارد کردن نام مولتی متر، شما انواع و اقسام سایت هایی مواجه خواهید شد که در کنار فروش آن، معرفی کاملی نیز از محصولات خود ارائه داند. 

کارخانه فروش دستگاه آمپر سنج

کارخانه فروش دستگاه آمپر سنجدستگاه آمپر سنج را کارخانه زیادی تولید کردند. در جای جای دنیا شاهد این هستیم که این دستگاه تولید می شود. آمپر سنج در ایران هم قابل دسترس می باشد و از آن زیاد استفاده می کنند. 

این دستگاه مقدار شدت جریان الکتریکی را که از آن عبور می نماید، توسط یک عقربه که در روی صفحه درجه بندی شده حرکت می کند، نشان می دهد. این گونه، نمایش می دهد که چه مقدار بار الکتریکی در ثانیه از آن گذشته است. 

قیمت آمپرسنج در بازار متفاوت است و می توانید آن را به طرق گوناگون به دست آورید. 

قیمت مولتی متر استوک

قیمت مولتی متر استوکدر بازار انواع گوناگونی از دستگاه هایی وجود دارند که به کار مهندسین برق می آید. یکی از این نوع دستگاه ها مولتی متر می باشد. مولتی متر را می توان به شکل نو یا دسته دوم خریداری کرد. قیمت مولتی متر استوک در بازار متفاوت است و برای پیدا کردن یک دستگاه سالم و ارزان قیمت باید زیاد گشت. این نوع دستگاه های دسته دوم را می توان در سایت های اینترنتی پیدا کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مولتی متر victor vc97 با بهترین قیمت در شرکت های وارد کننده

اما با توجه به فروشندگان مختلف در بازار کدام یک از فروشندگان شرکت های وارد کننده انواع مختلف مولتی متر، مولتی متر victor vc97 با بهترین قیمت و کیفیت در کشور وار