رودیکو
خانه / آمپرمتر دیجیتال / مولتی متر زیمنس – فروشگاه اینترنتی دستگاه های الکترونیکی

مولتی متر زیمنس – فروشگاه اینترنتی دستگاه های الکترونیکی

مولتی متر زیمنس در فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده دستگاه های الکترونیکی موجود است. این تجهیزات برای اندازه گیری پارامتر های مختلف برق به کار می رود.

یکی از پر استفاده ترین دستگاه های مربوط به تجهیزات الکترونیکی مولتی متر می باشد. این وسیله دارای کاربرد های زیادی در صنعت برق است.

مولتی متر زیمنس

مولتی متر زیمنس یکی از انواع برند های این کالا است که در انواع دیجیتال و آنالوگ موجود می باشد. نوع اول این وسیله دارای دقت بیشتری است. این محصول از قسمت های زیر تشکیل شده است:

  • صفحه نمایش مقدار مورد نظر
  • پیچ تنظیم یا کلید چرخش
  • خروجی

مولتی متر زیمنس واحد های زیر را اندازه گیری می نماید:

  • جریان برق مستقیم و متناوب
  • مقاومت الکتریکی
  • ولتاژ مستقیم و متناوب
  • ظرفیت خازن

نوع دیجیتال این محصول اکنون دارای استفاده های بیشتری است، اما نوع آنالوگ آن هم هنوز به کار می رود.

مولتی متر دیجیتال زیمنس

مولتی متر آنالوگ زیمنس

فروشگاه اینترنتی عرضه کننده مولتی متر

فروشگاه های اینترنتی در وب هستند که در امر فروش قطعات و تجهیزات الکترونیکی فعالیت دارند. این مراکز فروش عرضه کننده دو نوع آنالوگ و دیجیتال این وسیله می باشند. این وب سایت ها تصاویر محصولات خود را برای کاربران در صفحه اینترنتی قرار می دهند. مشخصات کلی و قیمت و همچنین شرکت تولید کننده این قطعات نیز در این صفحات ذکر می شود. کاربران می توانند با مقایسه قیمت ها و کیفیت کالا به خرید آنلاین آن بپردازند.

مولتی متر زیمنس آلمان

پخش مولتی متر زیمنس

پخش این محصول به طرق مختلف صورت می گیرد. برخی از روش های توزیع شامل موارد زیر می شوند:

  • پخش عمده که به صورت بنک داری به واحد های فروش کوچکتر انجام می شود
  • پخش مویرگی یا فروش مستقیم با حذف واسطه ها که انواع کالا ها با قیمت بسیار مناسب به دست مشتری می رسند.
  • پخش اینترنتی و آنلاین که از طریق شبکه های فروش اینترنتی صورت می گیرد.

هر یک از روش های پخش ذکر شده مناسب گروه های مختلف فروش می باشد که هر کدام دارای مزایای خاص خود است.

منبع : بازار قطعات الکترونیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش مولتی متر عقربه ای | فروش مولتی متر آنالوگ ارزان قیمت در تبریز

همانطور که تا این جا در جریان کار قرار گرفته اید، مولتی مترها در دو نوع کلی آنالوگ و دیجیتال دسته بندی می شوند که هر فرد با توجه به نوع استفاده ای که از این وسیله انتظار دارد به خرید آن اقدام خواهد کرد. در نمونه آنالوگ از دستگاه مولتی متر به جای بهره گیری از صفحه نمایش کامپیوتری از عقربه های مندرج استفاده شده که خوانایی آن را هر چند مشکل می سازد اما دقت خوبی را به همراه دارد. فروش مولتی متر آنالوگ با قیمت ارزان در بازار بزرگ تبریز از مدتی قبل آغاز شده که رضایت حداکثری خریداران را به دنبال داشته است. از نوع آنالوگ دستگاه مولتی متر می توان در زمینه اندازه گیری های سطحی و تا حدی عمقی بهره گیری نمود؛ چرا که از کارایی مناسب در این زمینه برخوردار هستند. مولتی مترهایی که در نوع آنالوگ طراحی شده اند باید به گونه ای به کار گرفت که منجر به نتیجه گیری برعکس نشود! به عنوان مثال بهتر است که در هنگام اندازه گیری ولتاژ و جریان برق، رابط سیم را با ترمینال مشترک به درستی مورد بررسی قرار داد.مولتی متر چیست:یک وسیله اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری کمیت های الکتریکی ولتاژ ،جریان برق وم مقدار اهمی مقاومت را دارا است.بعضی از مولتی متر ها می توانند فرکانس سیگنال متناوب وطرفیت خازن را نیز اندازه بگیرند و همچنین به وسیله انها می توان پایه های دیوید ها و ترانزیستورها را تشخیص داده وبه سالم و یا معیوب بودن انها پی برد.مولتی متر انبری:این مولتی متر نوع دیگری مولتی متر دیجیتالی است که در ان انبر نیز به کار رفته است. توسط این انبر می توان بدون نیاز به سری کردن مولتی متر با المان مورد نظر در مدار، جریان گذرنده از ان المان را اندازه گرفت. اگر سیم حامل جریان متصل به المان مورد نظر را بین انبر های این مولتی متر قرار دهیم ،مولتی متر مقدارجریان گذرنده از سیم و در نتیجه مقدار جریان گذرنده از المان مورد نظر را نمایش می دهد. مولتی متر عقربه ای چیست :مولتی متر عقربه ای با استفاده از میکرو سنج با عقربه متحرک برای نمایش دادن و خواندن اطلاعات روی صحفه استفاده می شود. مولتی متر دیجیتالی در حال حاظر به دلیل هزینه و دقت بالا بیشتر رایج هستند ،اما مولتی متر عقربه ای هنوز هم در برخی از موارد مورد مصرف قرار میگیرند.